1

בניין

1

קומות

1

יח"ד

אודות הפרויקט

אלמוגי HILLS ברמת אלמוגי חיפה הינו פרויקט בן 60 יחידות דיור מתוכן 36 דירות למכירה במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, הנבנות בשלושה בנייני מגורים.

אודות חברת אלמוגים

אלמוגים הינה חברת ייזום ובנייה ציבורית הנסחרת בבורסה החל מ- 2010 וכבר למעלה מ-34 שנים נחשבת לאחת החברות הנדל"ן היציבות והמבוססות ביותר בישראל.

אלמוגים הינה חברה יזמית ציבורית החתומה עד כה על בניית כ- 3500 יחידות דיור ועל בניית שכונות מגורים ומתחמי מסחר בני עשרות אלפי מ"ר בכל רחבי ישראל.

חברתנו רשומה בהתאחדות הקבלנים והבונים כקבלן ראשי וכחברה משכנת בהיקף בלתי מוגבל (סיווג ג'5) ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן המצויות בתנופת צמיחה תמידית.

את אלמוגים הקימו בשנת 1986 בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון מר עמי בר משיח ומר מריו זוזל מתוך תחושת שליחות ואהבת הארץ, שותפותם האמיצה דבקה גם כיום בצוות החברה המונה כ- 100 עובדים במחלקות השונות. אנו בונים ומשווקים מבחר פרויקטים למגורים ברחבי הארץ במיקומים שבחרנו בקפידה על מנת להבטיח השקעות ראויות ונכונות לכם, לקוחותינו באחת ההחלטות החשובות שתעשו בחיים – רכישת בית.

*ההדמיות להמחשה בלבד
*התכניות באתר האינטרנט הן להמחשה בלבד

סינון דירה לפי מאפיינים

המחירים כוללים מע"מ

העיר והסביבה

שכונת אלמוגי נמצאת במקום טוב באמצע בשכונות העילית של חיפה, כהמשך ישיר של ציר דניה ורמת גולדה המבוססות והמובילות של העיר ובמיקום הטוב ביותר בה. השכונה, על שם ראש העיר יוסף אלמוגי, מאוכלסת כמו הסמוכות לה ברצף בכ-600 משפחות צעירות וותיקות ממעמד בינוני-גבוה.

בשכונה פזורים מוסדות חינוך מגן ועד בית ספר תיכון מובילים, לרבות הריאלי העברי המצוי בקרבת מקום.

ברמת אלמוגי תמצאו את כל מה שצריך כדי ליהנות מסביבת מגורים גבוהה – ממרכז מסחרי (ברחוב איינשטיין) דרך שירותי בריאות, ועד שדרות חנויות תוססות ומגוון רחב של מקומות בילוי ופנאי.

בשכונה נגישות לתחבורה ציבורית, אם כי עדיין במרחק השומר על השקט ועל צביון הפרטיות שבה, ובקרבת מקום כל מנעמי העיר חיפה – מתיאטרון חיפה דרך מסעדות ועד מרכזי בילוי ותרבות רבים, המאפשרים לתושבים לחיות את החיים הטובים.

תפריט